POLİGON 34

BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

2016 yılında yapımı tamamlanarak faaliyete geçmiştir. Başakşehir 4. Etap da faaliyet göstermektedir. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilmektedir. Poligon 34!ün proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

BAŞKENT POLİGON

BALGAT-ÇANKAYA / ANKARA

2017 yılı başında yapımı tamamlanarak faaliyete geçmiştir. Ulaşım bakımından merkezi bir konumdadır. Poligonda aynı anda 7 kişinin atış yapabileceği 7 yol mevcuttur..Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilmektedir. Başkent Poligon'un proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGON METROPOL

ATAŞEHİR / İSTANBUL

2018 yılı başında yapımı tamamlanarak teslim edilmiş olup, Faaliyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 6 kişinin atış yapabileceği 6 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilmektedir. Poligon Metropol'un proje ve uygulaması Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGON ASYA

PENDİK / İSTANBUL

2018 yılı başlarında yapımına başlanmıştır. İstanbul'da Pendik'te bulunan Poligon tamamlanarak teslim edilmiştir. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcut olacaktır. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Asya'nın proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGON GÖKTÜRK

EYÜP / İSTANBUL

2018 yılı Nisan ayında tamamlanarak faalieyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 4 kişinin atış yapabileceği 4 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Göktürk'ün proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

ZORTUL GÜVENLİK ATIŞ POLİGONU

TEKİRDAĞ

2020 yılı Ocak ayında yapımı tamamlanmıştır. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Zortul Güvenlik Atış Poligonu'nun proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGUN ATIŞ KULÜBÜ

ATAKÖY / İSTANBUL

2019 yılı Nisan ayında tamamlanarak faalieyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 6 kişinin atış yapabileceği 6 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Atıl Kulübü'nün proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

ATA AKADEMİ POLİGON

NİLÜFER / BURSA

2020 yılı Haziran ayında tamamlanarak faalieyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Ata Akademi Poligon'un proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGON CADDE

KADIKÖY / İSTANBUL

2019 yılı Kasım ayında tamamlanarak faalieyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Cadde'nin proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGON MARİN

PENDİK / İSTANBUL

2020 yılı Temmuz ayında tamamlanarak faalieyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Marin'in proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

ATLANTİS POLİGON

BORNOVA / İZMİR

2020 yılı Ağustos ayında tamamlanmıştır. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Atlantis Poligon'un proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGON AVRUPA

ESENYURT / İSTANBUL

2020 yılı Ağustos ayında tamamlanmıştır. Poligonda aynı anda 7 kişinin atış yapabileceği 7 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir.Ayrıca poligonda interaktif atış poligonu da mevcuttur. Poligon Avrupa'nın proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

SARAR POLİGON

TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR

2020 yılı Ocak ayında tamamlanarak faalieyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Ayrıca poligonda interaktif atış poligonu da mevcuttur.Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Sarar'ın proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

POLİGON SAFARİ

ESENLER / İSTANBUL

2020 yılı Haziran ayında tamamlanarak faalieyete geçmiştir. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur.Ayrıca poligonda interaktif atış poligonu da mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Safari'nin proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.

SEDEF POLİGON

KARAKÖPRÜ / ŞANLIURFA

2020 yılı Haziran ayında yapımına başlanmıştır. Poligonda aynı anda 5 kişinin atış yapabileceği 5 yol mevcuttur. Poligonda 5-10-15-20 ve 25 metrelik hedeflere atış yapılabilecektir. Poligon Sedef'in proje ve uygulaması ;Karakalem Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ,Karakalem Poligon tarafından yapılmıştır.